насолоджуйтесь цим коктейлю

насолоджуйтесь цим коктейлю

навколо коктейлю

На початку, до середини 2000-х, спостерігалося зростання коктейльної спільноти завдяки створенню міксології, яка поєднує звичайні змішані напої, а також різні інші унікальні компоненти. У сучасному світі, а також у Info Grow older, коктейльні страви насправді зазвичай обговорюються в Інтернеті на сайтах. Змішані напої, а також заклади харчування, які виконують усі з них, насправді часто розглядаються, а також оцінюються в туристичних оглядах та публікаціях. Деякі змішані напої, такі як «Мохіто», «Манхеттен» і «Мартіні», фактично стали основними продуктами в більшості закладів харчування, а також виділяються суспільними явищами, мартіні, зокрема, пов’язане з Джеймсом Бондом, а також його виразом «тремтів, звичайно не змішані» коктейлю.

саме тому це насправді найкращий коктейль у цьому регіоні

Коляска Ця легка суміш бренді, лимонного екстракту, а також апельсинового лікеру в 1920-х роках. Коли ви спробуєте один, ви зрозумієте, чому страва насправді протрималася так довго. м’ятний джулеп Напій авторитетів Кентуккі Дербі заслуговує на покупку навіть тоді, коли ви, звичайно, не в Churchill Downs. daquiri Не пам’ятаю чудову крижану варіацію, створену разом з міксером. Традиційний дайкірі є одним із абсолютно збалансованих змішаних напоїв.

коляска

Жан Берту, французький військовий поліцейський, захистив нагороду, надану французькою газетою в 1893 році за найкращу техніку перевезення мандрівника на велосипеді. Шина коляски була фактично встановлена ​​на тій самій стороні літака, що й задня частина велосипеда, а також була фактично підтримана через тріангуляцію камер, що йдуть від велосипеда. Підресорене крісло разом із задньою частиною фактично було встановлено на поперечині, а також підвіску, наведену нижче. Коляска, показана в анімації Джорджа Мура в проблемі англійської газети Електричний двигун Велосипед від 7 січня 1903 року

компоненти

– 2 унції коньяку VS або навіть VSOP
– 1 унція Куантро
-.75 унцій екстракту лимона

напрямок

Тремтіть компоненти разом з льодом. Підкресліть прямо в стакані Rocks або навіть у коктейльній страві разом із цукровим покриттям.

м’ятний джулеп

М’ятний джулеп зазвичай складається з 4 компонентів: м’ятного опалого листя, бурбону, легкого подрібненого льоду та сиропу. Як правило, м’ята є найкращим варіантом, який використовується в південних умовах, а також у Кентуккі. Відповідна підготовка коктейлю насправді зазвичай обговорюється, оскільки методи можуть суттєво відрізнятися від одного бармена до іншого. М’ятний джулеп насправді можна подумати про учасника вільно пов’язаного домашнього господарства напоїв, які називаються “розбиванням” (насправді розбивання бренді є ще одним прикладом, крім мохіто)

компоненти

– 2 унції бурбону
– 8-10 листочків м’яти
-25 унцій легкого сиропу

напрямок

Змішайте листя м’яти, а також легкий сироп у м’ятній кухлі. Включіть бурбон, а також повний соус разом із колотим льодом. Перемішуйте, поки кухоль не замерзне. Сповнений великої кількості колотого льоду. Виконуйте разом із соломинкою та гарніром з гілочки м’яти.

дайкірі

Дайкірі (/ˈdaɪkəri, ˈdæk-/; іспанська: daiquirí [dajkiˈɾi]) — це насправді змішані напої, наріжними каменями яких є ром, екстракт цитрусових (зазвичай сік лайма), а також цукор або навіть різні інші підсолоджувачі.

Дайкірі входить до числа 6 основних напоїв, зазначених у традиційній книзі Девіда А. Ембері «Велике витончене ремесло змішування напоїв», де також зазначено деякі варіанти. Дайкірі також є позначенням берегової лінії, а також залізної шахти поблизу Сантьяго-де-Куба, а також є фактичною фразою, яка починається з Тайно. Стверджується, що напій був створений американським гірничим конструктором на ім’я Дженнінгс Кокс, який залишився на Кубі (згодом очолюваний іспанським генерал-капітанством) під час іспано-американської битви.

компоненти

– 2 унції рому для освітлення
– 1 унція легкого сиропу
– 1 унція екстракту лайма

напрямок

Компоненти тремтять разом із льодом, а також стрес прямо в склянці для коктейлю. Прикрасити разом з лаймом.